FANDOM


Iné jazyky Edit

Táto stránka bola preložená do nasledujúcich jazykov:

Úvod Edit

Nižšie zobrazené letáky boli vytvorené členmi SFX komunity, pre SFX komunitu. Tento projekt, odštartovaný Lachlan Huntom, prešiel mnohými fázami vývoja a súčasne obsahuje veľkú ponuku propagačných letákov, z ktorých mnohé boli preložené do najrôznejších svetových jazykov.

Prosím stiahnite a použiťe tieto letáky pre propagáciu Firefoxu dalším potenciálnym uživateľom. Môžete ich tiež preložiť do vášho rodného jazyka. Pokiaľ si túto možnosť zvolíte, zasielajte vaše preklady "Fox Lordovi," ktorý je členom SFX komunity. Vaše zásielky budú preposlané originálnym tvorcom, ktorí sa postarajú o grafickú úpravu a o umiestnenie na tejto stránke. V prípade, že ste si vytvorili vaše vlastné propagačné letáky, radi vám ich zverejníme. Opäť, zasielajte vaše návrhy Fox Lordovi.

Viac materiálov si môžete vytlačiť na stránke Firefox Materials (Anglicky.) Pokiaľ sa chystáte túto stránku opustiť, prečo sa nepozrieť na letáky zhotovené pre propagáciu poštového klienta Thunderbird (Anglicky)?

Zaznamenané problémy Edit

  • Potrebné zmeny pre slovenské letáky D & E sú na stránke Slovak Translations. (Anglicky/Slovensky)

Vzor A Edit

Ff-flyer-a.en-gb

Vytvoril Lachlan Hunt

Jazyky:


Vzor B Edit

Ff-flyer-b.en-gb

Vytvoril Lachlan Hunt

Jazyky:

Vzor C Edit

Ff-flyer-c.en-gb

Vytvoril Charl van Niekerk

Jazyky:

Vzor D Edit

Ff-flyer-d.en-us

Vytvorila Mya Leigh

Jazyky:

Vzor E Edit

Ff-flyer-e.en-us

Vytvorila Mya Leigh

Jazyky:

Vzor F Edit

Ff-flyer-f.ga-ie

Vytvoril Charl van Niekerk

Jazyky:

Súvislé Vyhlášky Edit

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.